Мама, тато і я - дружна сім'я!

4 квіт. 2016
Спільна робота з родиною стала одним з важливих напрямків в діяльності ДНЗ. Пріоритетні цінності, на рішення яких орієнтовано на проведення заходів із батьками - збереження і зміцнення здоров'я дітей, налагодження дитячо-батьківських взаємин, формування культури здорового способу життя. Ефективними формами взаємодії зарекомендували розваги за участю батьків. Під керівництвом інструктора з фізичної культури Романенко Р. В., музичних керівників Доброгорської Є.В., Зайцевої Т.В. та вихователів молодших і середніх груп 21-31 березня пройшли розваги за участю батьків «Мама тато і я дружна сім'я» присвячені Дню театру . Такі спільні вечори розваг сприяють створенню в групі атмосфери доброзичливості і взаєморозуміння між батьками, дітьми та педагогами. Підготовка та проведення заходів дозволили побачити батьків в іншому форматі (активні, емоційний, творчі, креативні, зацікавлені, відповідальні ...)

Фоторепортаж можно переглянути тут: Мамо, тато і я.