У дитячому садку пройшли ранки, присвячені 8 березня

10 бер. 2016
У березні ми відзначаємо свято на¬ших найдорожчих, найрідніших і наймиліших матусь і бабусь. Разом із приходом весни в наш дошкільний навчальний заклад завітали святкові ранки 8 Березня. Діти з нетерпінням чекали цього дня, і не випадково. Стільки праці і часу спільно з педагогами дитячого садка було витрачено на підготовку до цього чудового свята. Діти вчили вірші, проводили репетиції, розучували пісні про весну, про маму, готували листівки і вироби для мам і бабусь, малювали їх портрети. Свята проводились у музичному залі, який яскраво оформлений, відповідно до тематики свят та пори року. Гостями всіх свят були : Весна, Сонечко, пташечки, джмелики, квіти. А ще були пісні, веселі і ліричні, про весну, про мам, про бабусь, про подружок дівчаток. Весело пройшли жартівливі конкурси та ігри з батьками. За веселими таночками, піснями, сценками, віршами іграми час сплинув непомітно, тож на прощання –подарунки від дітей зроблені власними руками. Усі присутні отримали величезне задоволення від свят. Свято 8 березня в дитячому садочку вдалося на славу й принесло у душі малечі та їх батьків красу весни, ніжність квітів та сонячне тепло.

Фото ранків:  "8 березня 2016"