Прощання з ялинкою

15 січ. 2016
Ось і закінчилися новорічні свята. З 11 по 13 січня в нашому дитячому садку пройшли музично – спортивні розваги «Прощання з ялинкою». Сумно було розлучатися з нашою ялинкою-красунею, для неї приготували концерт з кращих номерів. Діти із задоволенням водили улюблені хороводи, виконували танці, дивилися виступи інших груп, читали вірші, грали і танцювали під сучасну новорічну музику і. А в кінці дітей очікувала весела дискотека. Свято закінчилося «чарами»: учасники свята подули на новорічну гостю і на ній погасли різнокольорові вогники до наступного Нового року. Групи «Пізнайка» і «Веселі гноми» допомогли ялинці зняти її новорічне вбрання. Дуже шкода розлучатися з красунею ялинкою! Діти виходили з залу із захопленням і в той же час з надією на нову зустріч.

Далі можна побачити фрагменти цих свят: Прощание з ялинкою